ASSA ABLOY – kłódki i cylindry

Fińska korporacja o światowym zasięgu z ponad 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie innowacyjnych zabezpieczeń mechanicznych i elektromechanicznych z kontrolą dostępu dla firm przemysłowych i klientów indywidualnych. Rozwiązania Grupy ABLOY używane są codziennie w wielu krajach na całym świecie. Można je zobaczyć w domach prywatnych jak i w obiektach biznesowych różnych branż.
Produkty Abloy są również używane w produktach marki SBS jako kłódki – niezwykle odporne na uszkodzenia i działania niepożądanych sił mechanicznych. Kłódki ABLOY o symbolu PL358 są dedykowanym produktem, opracowanym przy współpracy z konstruktorami SBS ze specjalnym przeznaczeniem dla mechanicznych blokad zabezpieczających kontenery i chłodnie w transporcie drogowym, morskim i kolejowym.

Oferta

ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Grupa posiada wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz rozwiązania dla banków, wojska, policji i obiektów hotelowych. Nasza oferta obejmuje głównie szeroki wybór kłódek i cylindrów, które mają zastosowania w zabezpieczeniach SBS i PVS oraz tworzenie systemów kontroli dostępu mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w transporcie, logistyce i więziennictwie.

Referencje i certyfikaty

Wszystkie produkty ABLOY występujące w naszej są przetestowane, zaopiniowane i sprawdzone przez najważniejsze podmioty jakościowe w Polsce i na Świecie. Kłódki i cylindry posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa nadane przez takie organizacje jak IMP, DEKRA, TUV etc. Produkty ABLOY zyskały bardzo dobre opinie i wyróżnienia w wielu krajach europejskich, co potwierdza ich jakość i niezawodność, przy próbie ingerencji osób trzecich.

Wsparcie techniczne

Poszukujesz więcej informacji na temat produktów ABLOY? Chcesz opracować własny system kontroli dostępu do domu, biura czy floty transportowej? Chętnie pomożemy! Na naszych stronach internetowych znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów ABLOY lub usług jakie świadczymy i wiele więcej! A jeśli będziesz mieć pytania możesz kontaktować się z naszym serwisem.

WWW.PROTECT-VEHICLE.EU
WWW.PVS-SHOP.PL

Odwiedź naszą stronę branżową SBS i DIPOL, aby szczegółowo dowiedzieć się na temat naszej oferty i znaleźć interesujące Państwa informacje.

Powyższe informacje mają charakter jedynie informacyjny i służą ukazaniu profilu działalności firmy DG CORP. Szczegółowe dane, informacje, zdjęcia i karty produktowe dotyczący marki ABLOY znajdą Państwo na stronie branżowej – www.protect-vehicle.eu