Firma. Nasz cel. Nasze podstawowe wartości

Profesjonalna kadra

Nasz zespół, to grupa kompetentnych ludzi i niezależnie od zajmowanego stanowiska wszyscy są nastawieni na pomoc i wsparcie dla naszych Klientów.

Konkurencyjne ceny

Od lat naszymi dostawcami i partnerami handlowymi są sprawdzeni producenci a nasze z obroty z nimi stale wzrastają, co daje nam możliwość oferowania najlepszych cen na rynku.

Asortyment i dostępność

Naszą zasadą jest oferowanie asortymentu, który znajduje się w naszym magazynie. Dostępność i realizacja zamówień sięga 98% a towar wysyłamy w dniu otrzymania zamówienia.

Doświadczenie

Jesteśmy w branży od blisko 15 lat i mamy doskonałe wyczucie trendów i potrzeb rynku w Polsce i w Europie.

Wsparcie i gwarancje

Nasi Klienci nigdy nie pozostają sami i mogą się czuć z nami bezpiecznie, zamówiony towar można w każdej chwili wymienić na inny lub zwrócić.

Nowe trendy

Stale analizujemy nowe trendy, technologie i potrzeby rynkowe, jesteśmy otwarci na wymagania, które niesie teraźniejszość i przyszłość.

Jesteśmy multibrandowa firma, z polskim kapitałem, która swoją działalność i rozwój kształtuje w oparciu o doświadczenie ludzi ją tworzących. Działalność firmy od początku istnienia czyli, od 2009 roku opiera się na określonych specjalizacjach w których jesteśmy jednymi z liderów w branży. Doświadczenie i doskonała znajomość rynku są naszymi atutami, które sprzyjają wszechstronnej współpracy z naszymi Partnerami. Rozwój zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii, oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Specjalizujemy się w obsłudze motoryzacyjnych i technicznych sieci handlowych, firm transportowych, baz logistycznych, fabryk, serwisów oraz zakładów rzemieślniczych. Nasze produkty poszczególnych marek cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski oraz z ponad 20 krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki połączeniu doświadczenia i pasji oraz jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszej codziennej pracy podążamy za opiniami klientów, kierując się jakością popartą badaniami, niepowtarzalnym designem i oryginalnością, a przede wszystkim jakością oferowanych produktów i usług. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Nasze marki

Na nasze portfolio składają się 6 kategorii produktowych, które są zarówno markami własnymi, jak i brendami dystrybuowanymi na wyłączność w danym obszarze Europy lub Polski. Są wśród nich następujące brendy: PVS – Protect Vehicle Security, SBS Security and Safety, DG CLAMPS – Obejmy i Mocowania, ORLACO – systemy monitoringu w transporcie, DIPOL – Blokady Skrzyni Biegów, ABLOY – kłódki, cylindry, systemy zabezpieczen. Marki własne to kolejna sfera biznesu, którą bardzo ekspansywnie rozwijamy, stale rozszerzając oferowany asortyment w ramach wszystkich kategorii produktowych.

Wsparcie dla klientów

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingowe, organizujemy szkolenia i prezentacje, wszystkie możliwe kanały dystrybucji treści promocyjnych. Można spotkać nas na prestiżowych targach branżowych, m.in. w Warszawie, Hannoverze i Hamburgu. Bierzemy udział w wielu inicjatywach regionalnych oraz ogólnokrajowych. Silnie wspieramy wszelkie wydarzenia branżowe jak konferencje, kongresy, forum. Niezwykle ważne są dla nas działania konsumenckie przekładające się na sprzedaż. Przeprowadzamy szkolenia, sponsorujemy wydarzenia lokalne, wspieramy organizacje charytatywne, prowadzimy prelekcje związane z daną marką na różnego rodzaju eventach ogólnopolskich.

Zespół

Nasi pracownicy to zespół starannie dobranych osób, których łączy wspólny cel, pasja i zaangażowanie. Zadowolenie naszych pracowników i klientów jest naszym największym priorytetem. To właśnie dzięki naszemu zespołowi stale się rozwijamy, poszerzając liczbę zadowolonych pracowników i pracodawców.
Nasi pracownicy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali znajomość różnych sektorów w ciągu długoletniej współpracy przy kompleksowych projektach inwestycyjnych dla najbardziej wymagających klientów.
Klientom gwarantujemy spełnienie ich oczekiwań oraz profesjonalną, realizację każdego projektu. Nasi partnerzy cenią nas za to, że zawsze staramy się odpowiadać na ich potrzeby.

Świadomość społeczna

Działamy w biznesie świadomie i wspieramy kulturę korporacyjną, której celem jest zaspokojenie oczekiwań naszych klientów i rozwój. Działamy poprzez nowoczesne i odpowiedzialne zarządzanie. Odpowiedzialność DG Corp jest, to odpowiedzialność całego zespołu.


Nasz cel jest jasny i zrozumiały dla wszystkich. Wzmacniamy naszą pozycję jako pracodawcy z wyboru poprzez promowanie kultury korporacyjnej.