DG CLAMPS – obejmy i mocowania

DG Clamps, to najszerszy w Polsce wachlarz rozwiązań materiałowych we wszelkiego rodzaju opaskach i obejmach. Specjalizujemy się w obsłudze motoryzacyjnych i technicznych sieci handlowych, firm transportowych, baz logistycznych, fabryk, serwisów oraz zakładów rzemieślniczych. U nas otrzymacie Państwo doradztwo techniczne naszych ekspertów, w celu dobrania idealnego rozwiązania. Zawsze punktem wyjścia są wymagania Klienta. Dbamy o najlepszy kontakt z Partnerami i przywiązujemy wagę do łatwości komunikacji.
Doświadczenie i doskonała znajomość rynku są naszymi atutami, które sprzyjają wszechstronnej współpracy z naszymi Partnerami. Rozwój zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii, oraz stabilnemu zapleczu finansowemu.

Oferta

W naszej ofercie znajduje się łącznie blisko 500 rodzajów różnych rozwiązań opasek, obejm, uchwytów mocujących wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Opaski stalowe są wykonane ze stali węglowej – ocynkowanej, alucynkowej, nierdzewnej lub kwasoodpornej: W1, W2, W3, W4 lub W5 o szerokości taśmy od 5 mm do 26 mm i średnicy od 7 mm do 650 mm. Opaski plastikowe – kablowe, to różnorodna oferta od rozmiaru 2,5 mm x 80 mm do 9 mm x 1220 mm. W ofercie znajdują się także pozycje stricte specjalistyczne, znajdujące zastosowanie zarówno w przemyśle jak i motoryzacji, gdzie wymagane jest ich zastosowane w środowiskach o dużej agresywności i wysokich wymaganiach dotyczących odporności korozyjnej i termicznej.

Referencje i certyfikaty

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonym dostawcami z krajów azjatyckich i Europy Zachodniej. Nasi partnerzy i dostawcy to liczące i znane firmy na świecie i w Polsce posiadający certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Gwarancją jakości wielu naszych produktów są między innymi certyfikaty: CE, TUV Rheinland, RoHS, UL, PAHS, REACH. Produkcja oferowanych przez nas produktów odbywa się przy użyciu w pełni zautomatyzowanych maszyn, urządzeń oraz precyzyjnych narzędzi. Na każdym etapie produkcji prowadzona jest kontrola jakości , która nadzoruje wytworzenie produktów najwyższej jakości.

Wsparcie techniczne

Poszukujesz więcej informacji na temat Twojego urządzenia? Chętnie pomożemy! Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego typu połączenia, każdej opaski i obejmy, karty katalogowe i wiele więcej! A jeśli będziesz mieć pytania możesz kontaktować się z naszym serwisem.

WWW.OBEJMY-MOCOWANIA.PL

Odwiedź naszą stronę branżową DG CLAMPS, aby szczegółowo dowiedzieć się na temat naszej oferty i znaleźć interesujące Państwa informacje.

Powyższe informacje mają charakter jedynie informacyjny i służą ukazaniu profilu działalności firmy DG ORP. Szczegółowe dane, informacje, zdjęcia i karty produktowe dotyczący marki DG CLAMPS znajdą Państwo na stronie branżowej – www.obejmy-mocowania.pl