PVS – Protect-Vehicle Security

PVS Protect – Vehicle Systems – to grupa zabezpieczeń transportowych, stanowiących skuteczne i sprawdzone rozwiązania dla transportu i logistyki. Wszystkie produkty są produkowane w Polsce i przy współpracy z renomowanymi producentami wkładek zamkowych, tj. ABLOY czy GERDA. Zastosowane wkładki dyskowe cieszą się bardzo dobrą opinią Instytutu Mechaniki Precyzyjnej i Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji, co podkreśla dodatkowo jakość produktów i uznanie wśród najbardziej wymagających podmiotów w zakresie bezpieczeństwa.

Wszystkie produkty są wytwarzane przez nas w Polsce i przy współpracy z renomowanymi producentami wkładek zamkowych ABLOY i GERDA.

Oferta

Od początku istnienia marki nasi konstruktorzy opracowali nowatorskie i autorskie zabezpieczenia z serii PVS. Kilkadziesiąt specjalistycznych rozwiązań w naszej ofercie marki PVS to sprawdzone na rynku, bardzo skuteczne i wysokiej jakości produkty uniemożliwiające dostanie się do wnętrza kontenerów, przestrzeni ładunkowych samochodów dostawczych, oraz co ważne chronią przed kradzieżą całych naczep. Oferowane przez nas blokady są wysoce skuteczne, niezawodne i proste w działaniu.

Referencje i certyfikaty

Proponowane przez nas blokady PROTECT VEHICLE zyskały bardzo dobre opinie i wyróżnienia w wielu krajach europejskich. Jesteśmy z tego dumni, ale i zobowiązani do stałej pracy i poszukiwaniem jeszcze skuteczniejszych rozwiązań. przepisów dotyczących wysyłek i transportu. Zastosowane w nich wkładki uzyskały najwyższy stopień bezpieczeństwa w testach IMP – Instytut Mechaniki Precyzyjnej, co potwierdza ich jakość i niezawodność, przy próbie ingerencji osób niepowołanych w mechanizm dyskowy.

Wsparcie techniczne

Zespół Wsparcia Technicznego stawia sobie za cel efektywne wspieranie klientów, partnerów oraz firmy transportowe w rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się w branży transportowo-logistycznej. Ale nie tylko! Doświadczenia zdobyte w codziennych kontaktach z Państwem staramy się przekazywać dalej – świadcząc usługi dodatkowe, organizując specjalistyczne szkolenia lub docierając do Państwa z naszą ofertą techniczną. Dzięki temu możemy nie tylko rozwiązywać bieżące problemy, ale również zapobiegać powstawaniu nowych oraz upowszechniać najlepsze praktyki w stosowaniu zabezpieczeń transportowych

WWW.PROTECT-VEHICLE.EU

Odwiedź naszą stronę branżową PVS – Protect-Vehicle Security aby szczegółowo dowiedzieć się na temat naszej oferty i znaleźć interesujące Państwa informacje.

Powyższe informacje mają charakter jedynie informacyjny i służą ukazaniu profilu działalności firmy DG ORP. Szczegółowe dane, informacje, zdjęcia i karty produktowe dotyczący marki PVS znajdą Państwo na stronie branżowej – www.protect-vehicle.eu