SBS Security & Safety Products

SBS Security & Safety Products – to grupa zaawansowanych systemów zabezpieczeń transportowych i wysoce skutecznych, mechanicznych blokad przestrzeni ładunkowej spełniających wymagania takich organizacji jak TAPA EMEA, norm GPD (Good Practice Distribution), czy restrykcyjnych specyfikacji producentów dóbr konsumpcyjnych jak LG, SAMSUNG, BAT (British American Tabacco) czy PHILLIP MORRIS.

GRUPA DG CORP jest oficjalnym i wyłącznym reprezentantem na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej holenderskiej firmy SBS Security & Safety Products. SBS Security & Safety Products jest od ponad 20 lat europejskim liderem w produkcji profesjonalnych i sprawdzonych systemów zabezpieczeń transportowych.

Oferta

Oferta SBS Security & Safety Products to ponad 100 różnego rodzaju rozwiązań związanych z bezpieczeństwem przewożonych ładunków od prostych, skutecznych blokad, sztab i dodatkowych zamknięć po zaawansowane systemy bezpieczeństwo współpracujące z najbardziej zaawansowanymi urządzeniami telematycznymi. Nasi stali Klienci, stosujący zabezpieczenia SBS otrzymują certyfikat Security Certificate of Compliance, który podnosi ich renomę i wzmacnia ofertę podczas negocjacji i przetargów.

Referencje i certyfikaty

Większość produktów marki SBS Security & Safety (np. SBS BDL, SBS Turtle, SBS BDL-H oraz Inlock Basic, IQ Pro, IQ Ultimate, IQ Octopus) pomagają w spełnieniu wymagań dotyczących certyfikacji TAPA TSR od poziomu TSR 3 i 2, do poziomu TSR 1, a także określonych wymagań i przepisów dotyczących wysyłek i transportu w ramach GPD – Dobrych Praktyk Dystrybucji, które zobowiązują producentów i hurtowników produktów farmaceutycznych i żywnościowych do zachowania integralności ich produktów w całym łańcuchu dostaw.

Wsparcie techniczne

Najważniejszym celem naszej działalności jest podniesienie standardów bezpieczeństwa transportu w Europie i na Świecie. Wiemy, że transport i logistyka borykają się dzisiaj z wieloma problemami, które tak firma jak my pomaga Państwu rozwiązywać. Dlatego zawsze służymy doradztwem, wsparciem technicznym i nabytą wiedzą w przypadku wystąpienia pytań lub wątpliwości związanych z naszymi produktami, jak i tematyką transportową i logistyczną.

WWW.PROTECT-VEHICLE.EU

Odwiedź naszą stronę branżową SBS Security & Safety Systems aby szczegółowo dowiedzieć się na temat naszej oferty i znaleźć interesujące Państwa informacje.

Powyższe informacje mają charakter jedynie informacyjny i służą ukazaniu profilu działalności firmy DG ORP. Szczegółowe dane, informacje, zdjęcia i karty produktowe dotyczący marki SBS znajdą Państwo na stronie branżowej – www.protect-vehicle.eu