ORLACO – Vision is Our mission

ORLACO jest światowym liderem w systemach kamera-monitor dla producentów OEM i profesjonalnych rozwiązań wizyjnych pracujących w każdych warunkach dla ciężkiego sprzętu, pojazdów użytkowych, dźwigów, wózków widłowych, zastosowań w pojazdach ratunkowych, wojskowych i specjalnego przeznaczenia.
Praktyczne walory użytkowe produktów ORLACO pomagają w codziennej pracy kierowcom, operatorom sprzętu specjalistycznego. Umożliwiają tym samym operowanie w trudnym terenie i środowisku, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo dla przebywających w pobliżu ludzi i zwierząt. Kamery ORLACO są najlepszą i innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych luster montowanych wokół pojazdów.

Oferta

Jako przedstawiciel ORLACO w Polsce oferujemy szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań kamer i wyświetlaczy poprawiających widoczność i bezpieczeństwo dla ciężkich pojazdów specjalistycznych, pojazdów użytkowych oraz samochodów ciężarowych.

Referencje i certyfikaty

Firma ORLACO produkuje kamery i systemy monitorowania zgodnie z surowymi wymaganiami jakościowymi. Produkty ORLACO są produkowane zgodnie ze standardami certyfikacji, takimi jak ISO / TS 16949, oraz z standardami motoryzacyjnymi takimi jak APQP / PPAP. Są nielicznymi produktami dopuszczonymi przez Unię Europejską do zastąpienia w pojazdach tradycyjne lusterka, znacznie poprawiając widoczność i bezpieczeństwo dla kierowców i osób znajdujących się w ich pobliżu.

Wsparcie techniczne

Zespół Wsparcia Technicznego stawia sobie za cel efektywne wspieranie klientów, partnerów oraz firmy transportowe w rozwiązywaniu problemów bezpieczeństwa pracy z jakimi borykają się w branży transportowo-logistycznej. Ale nie tylko! Doświadczenia zdobyte w codziennych kontaktach z Państwem staramy się przekazywać dalej – świadcząc usługi dodatkowe, organizując specjalistyczne szkolenia lub docierając do Państwa z ofertą produktową ORLACO.

WWW.ORLACO.COM

Odwiedź stronę produktową ORLACO, aby szczegółowo dowiedzieć się na temat oferty produktowej i znaleźć interesujące Państwa informacje. W przypadku zainteresowania produktem ORLACO prosimy o kontakt w celu przygotowania specjalnej i dokładnie dobranej oferty.

Powyższe informacje mają charakter jedynie informacyjny i służą ukazaniu profilu działalności firmy DG ORP. Szczegółowe dane, informacje, zdjęcia i karty produktowe dotyczący marki ORLACO znajdą Państwo na stronie branżowej – www.orlaco.com